One Direction с нов албум още тази година

В момента момчетата записват усилено
Niall Horan от момчешката група One Direction, сподели, че новият албум на групата ще е готов още преди края на 2012-та. Дебютът им „Up All Night” излезе миналата година. В момента бандата записва пените за новата тава.
В официалния блог на One Direction, Nail написа, че групата работи с радост по новия си албум, който все още си няма и име.
„В момента сме в студиото до доста късно. Записваме втория си албум, който трябва да излезе преди края на тази година”, сподели блондинът. Той е записал китарите за няколко песни и с радост работи с продуцентите на „What Makes You Beautiful” и „One Thing”.
Чети: Example – “Say Nothing”
Nail подхвърли, че имат записана песен с Ed Sheeran, без да дава никакви подробности. Ще почакаме, до края на годината остават само няколко месеца.
Харесайте или споделете новината ако Ви е допадна: